Marvik Trade is an international company focused on logistics and spedition at the disposal of clients for complete and precise concepts in all Europe, Belarus and Russia, Turkey and Ukraine, as well as other countries.

Türkçe

Marvik Treyd şirketi lojistik ve nakliye alanlarına yönelik, tüm Avrupa, beyaz Rusya, Rusya, Türkiye ve Ukrayna’da müşterilerinin hizmetinde bulunan ve diğer ülkeler için tam ve bütün konseptleri oluşturan bir uluslararası şirkettir.

Marvik Treyd’in amacı değişik müşterilerin isteklerini ve taleplerini tatmin etmek ve onların lojistik, nakliye ve taşımacılık alanlarında ihtiyaçlarını gereken yetki ve hizmetlerle faal olarak desteklemekte.
Şirket müşterilerin kişisel ihtiyaçlarının büsbütün personelleştirilmesi için müşterilerle elele hizmetini uygulamakta ve geliştirmektedir.

Cüzi yük veya mal grubu, ayrı bir paket veya özel nakliye, ne olursa olsun, Marvik Treyd şirketi daima emin ve sadık taşıma hizmetlerini garantilemekte ve bu hizmet kalifiyeli personel ve uygun tesislerle yapılmaktadır. Mallar tam olarak nakliye ve teslim edilmekte ve aynı zamanda kalitesi korunmaktadır. Mevcut olan modern bir yük otomobil donanması sayesinde sizin yükünüze uygun optimal bir taşıt aracı ayırtabiliriz. Hengel veya branda ile kaplı normal 13,6, veya furgon içinde – taşıt araçlarımızın donatımı önerilerimiz kadar da çeşitlidir!

Tüm Avrupa’ya, buna Bulgaristan, Rusya, Türkiye veya Ukrayna da dahil olmak üzere nakliye yapılmaktadır. İlgi gösterilen diğer ülkelere de nakliye yapabiliriz. Uzun yıllık tecrübemizden yararlanabilirsiniz ve bizim know_how’muz varsın Sizler için çalışsın. Emin olunuz ki, sizing siparişleriniz güvenli ve ümitle yerine getirilecektir.

İthalatta olsun, ihracatta olsun, gereken belgelerin gümrük işlemlerinde ve daha konkre özel ve genel gümrük beyannameleri, ihrecat beyannameleri, imtiyazlı mallarla dilekçeler ve dış ticaret bilgilerinin vede TIR karnetlerinin düzenlenmesinde Sizin emrinizdeyiz ve salahiyetle Sizlere destek olabiliriz. Gümrük belgelerinin işlemleri alanında önerdiğimiz çalışmalar değişik olduğundan dolayı Sizlerin şahsi isteklerinize uygun seçebilirsiniz.

Marvik treyd şirketi ile paketlerinizi tüm Avrupa’ya microbus, avia, van ile gönderebilirsiniz ve paketlerinizin en kısa zamanda Sizlere ulaşacağından emin olunuz.

Siparişinizin profesyonel, dostça 100% güveninizi içeren ve atraksiyon fiyatlarla yerine getirilmesinden ve vukuflu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İş arkadaşalrımız yüksek saviyede eğitim görmüş ve herşeyi iktiva eden vukuflara sahipler. Her zaman sözle ve çalışmalarımızla hizmetlerinizdeyiz! Kendimizi yalnız Sizlere hizmet veren değil, partnerimiz olarak görmekteyiz – onun için olacak ki, Sizlerin hoşnutluğunuz bizlerin en yüce hükmümüzdür!

Bize sorular yönelttiğiniz durumlarda sizlere yılda 365 gün,24 saat gece ve gündüz yanıtlarınızı farklı dil bilen ekibimiz tarafından alacaksınız. Biz Sizlere sadece Almanca ve ingilizce değil, Bulgarca, Rusça, Türkçe, Sırpça, makedonca ve İbranice hizmet verebiliriz.

Marvik treyd şirketi lojistik, nakliye ve taşımacılık alanlarında Sizlere şahsi konseptler yaratan şirkettir. Biz tahrik edici haraketlerden hoşlanmaktayız ve siparişlerinizi tam bit taahüt ile, profesyonellikle ve güvenle yerine getirebiliriz. Buna emin olunuz !